Recepční

Hotel AMBRA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Solné 1055, 763 26 Luhačovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hotel AMBRA s.r.o., IČ 29139627
Pracoviště:Hotel Ambra s.r.o. - Luhačovice, Solné 1055, 763 26 Luhačovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (6:00-18:00 ranní / 18:00-6:00 noční)
Náplň práce: práce na PC, aktivní komunikace s klienty (telefon, e-mail, osobně), vítání a péče o hosty, příjem, přepojování a vyřizování telefonátů a e-mailová komunikace, rezervování pobytů a jejich vyúčtování, příjem hotovosti za služby.
Požadavky: velmi dobré vyjadřovací schopnosti, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, vstřícnost, rychlost, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, reprezentativní vzhled, znalost MS Office (Outlook, Powerpoint, Excel, Word)
Výhody: možnost ubytování v blízkosti pracoviště, stravování v místě za zvýhodněnou cenu (30 Kč), po zapracování platový růst, pracovní oblečení, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, využití anglického jazyka

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12041380763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou