Servírka/Číšník v hotelové restauraci

Hotel S-PORT Véska***+

Véska 91, 783 16 Dolany-Véska, Olomoucký kraj, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
27.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15.000 -18.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nově otevřený komfortní hotel v krásném prostředí blízko Olomouce přijme servírku/číšníka do svého mladého kolektivu.

Co Vás čeká:
- podílení se na plynulém chodu restaurace
- spolupráce s dalšími úseky hotelu (kuchyně, recepce,...)
- podílení se na přípravách hotelových akcí a jejich obsluze
- obsluha místních i zahraničních hostů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí nově otevřeného komfortního hotelu v krásném prostředí blízko Olomouce
- mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
- směny krátký/dlouhý týden od 7(10)-22(23) hod dle dohody
- při odpracování 8 hodinové směny nárok na 1 teplé jídlo
- pracovní poměr na HPP, DPČ
- firemní akce
- individuální rozvržení pracovní doby
- možnost nástupu ihned
Bonusy/Prémie
Občerstvení na pracovišti
Možnost využití hotelových služeb za zvýhodněné ceny pro zaměstnance (wellness, fitness, bazén,...)

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis s Vaší aktuální fotografií na email [email protected]. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat s termínem osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vzdělání v oboru (není podmínkou)
- praxe v oboru (není podmínkou)
- komunikativní znalost ČJ
- znalost AJ výhodou
- další světový jazyk velkou výhodou
- znalosti práce s pokladnou výhodou
- příjemné a profesionální vystupování
- spolehlivost, flexibilitu
- příjemný a upravený vzhled
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- zaslání strukturovaného životopisu s Vaší fotografií na email [email protected]

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nově otevřený hotel S-Port je situován v obci Véska, nedaleko hlavního regionálního centra - města Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v krásném přírodním prostředí. V těsném sousedství se nachází místní sportovní areál, který zahrnuje golfové hřiště, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, krytou halu a množství dalších aktivit. Hotel nabízí svým hostům ubytování v 30 komfortně vybavených dvojlůžkových pokojích a 4 rodinných pokojích s možností přistýlky až pro dvě osoby. Je často vyhledáván pro mnohostranné sportovní vyžití, dobrou gastronomii, krásnou přírodu kolem a služby wellness s bazénem.
ID: 2705872  Datum zveřejnění: 21.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15.000 -18.000