Šéfkuchař/ka - head chef

HOTEL U PARKU, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 1197, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v hotelových restauracích (34342)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOTEL U PARKU, s.r.o., IČ 27808084
Pracoviště:Wolkerova 1197/29, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-02-15
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hotel ibis Olomouc Centre hledá pro svůj Restaurant Oliva ambiciózního a motivovaného kandidáta na pozici šéfkuchař/ka - Head Chef. Restaurace nabízí středomořskou zážitkovou kuchyni připravovanou výhradně z čerstvých surovin, pravidelně se účastní prestižního Grand Restaurant Festivalu (www.restaurantoliva.cz).
NÁPLŇ PRÁCE: organizace, dohled a kontrola nad veškerými procesy spojenými s přípravou a distribucí jídla v hotelové restauraci, s cílem poskytnout nejvyšší možnou úroveň poskytovaných služeb, sestavování nových jídelních lístků a nabídek, příprava individuálních nabídek dle přání hostů, implementace a dodržování standardů hotelového řetězce Accor, analýza a optimalizace nákladů na suroviny, optimalizace všech nákladů na provoz kuchyně, plánování zásobování dle aktuálních potřeb, měsíční inventarizace stavu zásob, zaručení dodržování hygienických a bezpečnostních standardů pro celou kuchyni, vedení, zaškolování, motivace a koordinace našeho mladého týmu zaměstnanců kuchyně, vytváření a udržování dobré pracovní atmosféry, udržování a rozvíjení dobrých vztahů s hosty i dodavateli.
PROFIL KANDIDÁTA: praxe a úspěšné působení na podobné pozici, kreativní a aktivní přístup k práci, schopnost rozhodovat se rychle a adekvátně, spolehlivý, metodický a organizovaný přístup k práci, schopnost sdílet informace, instrukce a znalosti, schopnost vytvořit a udržet motivaci celého týmu, zaměření na kvalitu poskytovaných služeb, dobrá znalost angličtiny výhodou, zkušenost z hotelnictví výhodou, uživatelská znalost práce na počítači.
NABÍZÍME: zajímavou a zodpovědnou pozici, trénink a možnost osobního rozvoje, perspektivu uplatnění v mezinárodním měřítku, atraktivní platové ohodnocení, mzda 30.000 - 50.000,- Kč dle zkušeností a praxe. Předpokládaný nástup: co nejdříve.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis POUZE na e-mail: [email protected] (Ivana Bokůvková - personalista).

Poslední změna:2015-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 8318260706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou