Restaurant coordinator / manager

HOTEL U PARKU, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 1197, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (51512)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOTEL U PARKU, s.r.o., IČ 27808084
Pracoviště:Wolkerova 1197/29, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. poměr na dobu určitou.

Máte zkušenosti z oboru, hlavu plnou nápadů a hledáte novou výzvu? Zvládnete rozdělit práci ostatním, jít příkladem a dohlédnout na bezchybný výkon celého týmu? Přijďte k nám, rádi Vás ve Vašem úsilí podpoříme.

Hotel Ibis Olomouc Centre*** do své zavedené restaurace Oliva se středomořským konceptem hledá vhodného kandidáta na pozici Restaurant Coordinator/Manager.

Náplň práce:
- podílení se na chodu hotelové restaurace s cílem zajistit vysokou kvalitu služeb
- kontrola dodržování standardů
- obsluha hostů v hotelové restauraci a vzorný zákaznický servis, komunikace s kuchyní v zájmu zajištění objednávek
- přijímání plateb a kontrola správného průběhu platebních transakcí, odpovědnost za přijaté platby
- průběžné zajišťování reprezentativního vzhledu restaurace
- podílení se na přípravě banketních akcí
- dohled a motivace týmu lidí, efektivní plánování směn
- skladová evidence
- zpracování a kontrola reportů
- komunikace s dodavateli
- vítání hostů, zjišťování spokojenosti hostů
- podílení se na přípravě menu pro restauraci i pro bankety

Požadujeme:
- praxi z oboru alespoň 2 roky
- obchodní myšlení a přístup orientovaný na zákazníka
- zájem o obor, chuť a ochotu pracovat a učit se nové věci
- příjemné a profesionální vystupování, vynikající komunikační dovednosti
- komunikační znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- znalost programu Materials Control výhodou

Nabízíme:
- zodpovědnou a zajímavou pracovní pozici
- práci na hlavní pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
- práci s čerstvými a sezónními surovinami a středomořskou kuchyní
- školení a možnost osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci ve společnosti, která se stará o životní prostředí
- benefity v rámci mezinárodní sítě AccorHotels např. výměnné pracovní stáže v rámci hotelové sítě v České republice i v zahraničí
- pracovní prostředí v centru Olomouce
Hrubá mzda: od 20.000 Kč, podle kvalifikace a praxe.

Více informací u Ivany Bokůvkové, email: [email protected], tel.: 725 492 360. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12509490735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou