Kuchař/ka

HOTEL U PARKU, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 1197, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOTEL U PARKU, s.r.o., IČ 27808084
Pracoviště:Wolkerova 1197/29, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Nástup možný ihned. Práce na dobu určitou.
Osobní kontakt je možný každé úterý od 9:00 - 11:30 hod. na adrese pracoviště.

Jsi v kuchyni jako doma a dokážeš vykouzlit oslňující jídlo i z obyčejných těstovin? Zajímáš se o trendy v gastronomii a při výběru surovin ti není jedno, odkud pocházejí? Právě tebe hledáme jako kuchaře/ku do naší hotelové restaurace. Možnost DPP i na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
- zájem o gastronomii
- aktivní přístup k práci, chuť učit se nové věci
- týmového ducha
- spolehlivost, flexibilitu
- praxi nebo vyučení v oboru
- zkušenost s prací v hotelové kuchyni nebo ze zahraničí výhodou

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení - od 120 Kč/hod.
- práci s čerstvými a sezónními surovinami a středomořskou kuchyní
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv, zázemí moderní kuchyně
- školení a možnost osobního rozvoje
- flexibilní pracovní dobu dle domluvy
- práci ve společnosti, která se stará o životní prostředí
- benefity v rámci mezinárodní sítě AccorHotels např. výměnné pracovní stáže v rámci hotelové sítě v České republice i v zahraničí
- seriózní jednání
- místo výkonu práce: hotel ibis Olomouc Centre*** - restaurant Oliva (Wolkerova 29)

Více informací u Ivany Bokůvkové, email: [email protected], tel.: 725 492 360. Osobní kontakt je možný každé úterý od 9:00 - 11:30 hod.

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12518890714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou