Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy

Hotelová škola Mariánské Lázně (MPSV)

Místo práce
Komenského 449, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20650 - 26350 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hotelová škola Mariánské Lázně, IČ 00077119
Pracoviště:Komenského 449/2, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 20650 do 26350 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Učitel/ka pro výuku předmětů:
- matematika: úvazek 0,19 (tj. 4 vyučovací hodiny týdně)
- základy přírodních věd: úvazek 0,143 (tj. 3 vyučovací hodiny týdně)
- výchovné poradenství: úvazek 0,143 (tj. 3 hodiny týdně).

Kvalifikační požadavky podle § 9, odstavec (1) zákona č. 563/2004 Sb. Zákona o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění.

Dále požadujeme ukončené studium pro výchovné poradce dle vyhlášky č. 317/2005 Sb., § 8.

Doklady o dosaženém vzdělání, přehled o praxi a životopis je nutné doložit k žádosti. Před podepsáním smlouvy je nutné doložit výpis z rejstříku trestů.

Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ( §5 odst.8, příloha č.8)
tř.11: 20 650 - 23 900 Kč (při plném úvazku)
tř.12: 21 000 - 26 350 Kč (při plném úvazku)

Přihlášky zasílejte do 09.04.2015 do 12:00 hod na uvedenou adresu nebo e-mailem na [email protected]

Přijímací řízení se bude konat dne 10.04.2015 v 10:00 hod. v budově Hotelové školy Mariánské Lázně , Komenského 449/2 - ředitelna.

Poslední změna:2015-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 8670050703

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně