Elektrikáři

HP-Pelzer s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Rovince 922, 720 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-16
Mzdové podmínky (brutto)
18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů (74210)

Pracoviště a kontakty

Firma:HP-Pelzer s.r.o., IČ 40524604, http://www.pelzer.de
Pracoviště:HP Pelzer, Na rovince 922, Ostrava - Hrabová 72000, Na Rovince 922, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-16
Mzdové rozpětí:od 18500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADUJEME:
•SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro-slaboproud
•zkušenosti s údržbou a s opravami výrobních zařízení (elektro a mechano)
•platné osvědčení podle vyhl. č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice paragraf 6 a výše
•orientaci ve výkresové dokumentaci
•všeobecný technický přehled, zájem o vystudovaný obor
•uživatelská znalost práce na PC
•samostatnost při řešení pracovních úkolů
•aktivní přístup k práci

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
•preventivní údržba strojního zařízení
•údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení
•seřizování a nastavování parametrů linek
•odstraňování poruch
•diagnostika závad na strojích a jejich odstraňování

NABÍZÍME
•zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
•možnost odborného růstu
•zajímavé finanční ohodnocení
•5 dní dovolené navíc
•stravenky
•příspěvek na Vánoce a dovolenou
•příplatky nad rámec zákona

Jedná se o práci ve třísměnném provoze (víkendy volné).
Nástup dohodou.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na [email protected]

Poslední změna:2016-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10659350759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou