Manipulačný pracovník s VZV - automotive

HR GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- automotive - výroba kokpitov
- obsluha VZV
- manipulácia s polotovarmi, dielami a výrobkami - ručne alebo pomocou manipulačnej techniky
- odvoz hotových a skontrolovaných výrobkov na expedičné miesto v sklade
- práca s ručným skenerom a PC
- 2-zmenná alebo 4-zmenná prevádzka

- bonusy
- príplatky, možnosť nadčasovej práce
- ubytovanie zaistené
- doprava zaistená
- stravné hradené 100%
- ochranné pracovné odevy zdarma
- veľmi dobré pracovné a mzdové podmienky
- pracovná zmluva na HPP
- stabilný dlhodobý pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte:
SR: PhDr. Lucia Adamová, tel.č.: +421903771747, email: [email protected]
ČR: Dana Miksová, tel.č.: +420727863556, email: [email protected].

- nutné zaslať aktuálny životopis
- vybraný uchádzač musí byť schopný dostaviť sa k pohovoru v dohodnutom termíne
- uchádzač musí byť ochotný dlhodobo pracovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť dodržiavať pracovný a docházkový režim
- platné osvedčenie VZV, prepadnuté obnovíme
- prax vodiča VZV min. 1 rok
- vodičský preukaz skupiny B
- užívateľská znalosť PC (email komunikácia)
- dobrý zdravotný stav, dobrá fyzická kondícia

Personální a pracovní agentura, zabývající se náborem zaměstnanců
různých profesí, vč. svářečů, lakýrníků do strojírenství a automobilového průmyslu. Disponujeme všemi dokumenty, potřebnými k provozování naší činnosti, včetně pojištění odpovědnosti za škodu. Máme zavedený systém managementu jakosti dle normy ČSN ISO 9001:2009. Společnost má 15ti letou tradici.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2240533  Datum zveřejnění: 6.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 750 - 900 EUR/mesiac