Produktový špecialista

HR-PEOPLE s.r.o.

Miesto práce
Zlínsky kraj – 30km od Slovenských hraníc, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
•• Zadávanie nových položiek do sortimentu
•• Efektívna správa zákazníckeho portfólia
•• Plnenie obratových plánov obchode
•• Poskytovanie poradenstva
•• Produktívny príjem objednávok
•• Budovanie vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich
•• Správa webu

Právomoci:
•• Výber položiek pre Maďarsko
•• Rozdelenie zákazníkov v Maďarsku, riadenie obchodných aktivít
•• Produktová podpora, školenie, zľavy, návrh na marketingovú podporu, návrhy rozpočtov
•• Prístup k informáciám o produktoch, návrhy školení, prístup k administrácii webu
•• Navrhovať procesy a riadiť aktivity pre produktívny príjem objednávok
•• Navrhovať a organizovať akcie/podpora pre zákazníkov
•• Zaisťovanie prekladov, návrhy zmien a úprav

•• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
•• Využívanie najmodernejších technológií a pracovného prostredia
•• Fixný plat + provízie z predaja

V prípade Vašich otázok, sa na nás obráťte na e-mailovej adrese [email protected] a v prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesijný životopis a to na e-mail [email protected] . Ďalšie aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.hr-people.sk v sekcii pracovné ponuky.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim partnerom je úspešná obchodná spoločnosť v odbore automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

•• SŠ / VŠ vzdelanie
•• Výborná orientácia na v automobilovom aftermarketovom priemysle
•• Výborná znalosť práce v MS Office
•• Výborná telefónna komunikácia
•• Zodpovednosť a flexibilita
•• Výborná znalosť maďarčiny
•• Orientácia v produktovom managemente
•• Výborné komunikačné schopnosti
•• Základné obchodné schopnosti
•• Prezentačné schopnosti

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1705910  Datum zveřejnění: 2.4.2014