Hypotekárny špecialista

HR-PEOPLE s.r.o.

Miesto práce
okres Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•• Spracovanie návrhov úverových obchodov
•• Príprava zmluvnej dokumentácie, uzatváranie zmlúv
•• Zabezpečenie plynulého priebehu obchodu
•• Aktívne vyhľadávanie nových zdrojov obchodu
•• Poradensko - konzultačná činnosť v oblasti financovania prostredníctvom hypotekárnych úverov a bezúčelových spotrebných úverov

•• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
•• Zaškolenie je samozrejmosťou
•• Nadštandardné zamestnanecké zvýhodnenia
•• Aktívne školenia, tréningy a vzdelávania sú samozrejmosťou
•• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia

V prípade Vašich otázok, sa na nás obráťte na e-mailovej adrese [email protected] a v prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesijný životopis a to na e-mail [email protected] . Ďalšie aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.hr-people.sk v sekcii pracovné ponuky.

V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je dynamická spoločnosť, ktorá je na slovenskom trhu popredným lídrom v poskytovaní bankových služieb. Svojím zamestnancom ponúka odborný a kariérny rast so stabilným zázemím na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

•• SŠ vzdelanie
•• Min. 1 rok praxe v obchodnej oblasti (realitná kancelária, pobočka banky a pod.)
•• Spoľahlivosť a vytrvalosť
•• Veľmi dobré znalosti z oblasti úverových obchodov
•• Skúsenosť s prácou na pobočke banky, resp. na predajnej pozícii
•• Vodičský preukaz sk. B - ochota cestovať
•• Veľmi dobré komunikačné a obchodnícke zručnosti
•• Proklientská orientácia
•• Predajné zručnosti, schopnosť vyjednávať
•• Obchodnícky duch

HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

• Humánnosť
• Rast spoločnosti
• Profesionalita
• Efektivita
• Otvorená komunikácia
• Precíznosť
• Lojálnosť
• Energia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1951561  Datum zveřejnění: 9.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou