Obchodný zástupca na "voľnej nohe"

HR-Solution s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOdmena je formou provízie za zrealizované obchody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodný zástupca a hľadáš zárobok mimo hlavný pracovný úväzok? Skvelé, práve Teba hľadáme! Oblasť tvojej práce je úplne ľubovoľná.

Čo ponúkame:

  • Ponúkame dochádzkový systém, ktorý je vhodný pre rôzne typy firiem - od malých rodinných podnikov až po veľké sieťové reťazce.
  • Tento systém je ideálny pre kancelárie, reštaurácie, školy, úrady, obchody, nemocnice, servis, stavby a ďalšie. Skrátka, VŠETKO je potenciálny zákazník!
  • Nie sme žiaden nováčik na trhu. Máme 15 ročné skúsenosti a kopec spokojných zákazníkov a referencii

Ako to funguje:

  • Ponúkni svojim klientom náš dochádzkový systém.
  • Nemusíš za nás denne hľadať a navštevovať klientov, ale máš možnosť to tak robiť. Môže to byť aj jednorázovka.
  • Odmena je formou provízie.
  • Ak navštíviš klienta, opýtaj sa ho na možnosti spolupráce a sprostredkuj nám kontakt, stretnutie, alebo to rovno zobchoduj.

Podmienky spolupráce:

  • Naša predstava spolupráce je rôznorodá a prispôsobíme ju tvojim možnostiam.
  • Ak hľadáš príležitosť na part-time alebo príležitostné zadania, tu je naša ponuka.

Informácie o výberovom konaní

Zašli nám svoje CV a my sa ozveme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodný zástupca

  • Komunikatívnosť a dobré prezentačné schopnosti
  • Samostatnosť a iniciatívnosť
  • Schopnosť budovať a rozširovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
  • Záujem o nové technológie a riešenia
  • Schopnosť identifikovať a rozpoznať potenciálne obchodné príležitosti

Spoločnosť HR-Solution s.r.o. sa špecializuje na poradenstvo v oblasti HR a podporu predaja, prevádzky a servisu dochádzkového systému TiDo. Dochádzkový systém TiDo pôsobí na trhu už 15 rokov a za tento čas si získal mnoho spokojných zákazníkov. Jeho predaj je prevažne založený na odporúčaniach od jedného zákazníka druhému.

Systém TiDo ponúka množstvo funkcií, ktoré zákazníci určite ocenia pri práci so zamestnancami. Jeho popularita prerástla hranice Slovenska a v súčasnosti poskytuje svoje služby klientom nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a v ďalších krajinách, kde majú zákazníci svoje pobočky.

Medzi klientmi systému TiDo nájdeme zástupcov všetkých odvetví, od obchodov, lekární, servisných služieb, stavebníctva, administratívy, cez čerpacie stanice, školy, reštaurácie, hotely a iné. Skrátka, všade tam, kde je potreba evidovať dochádzku zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Stanislav Nemčík
Tel.: +421907206011
E-mail: poslať životopis
ID: 4802917  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac