Čašník - F&B assistant v anglickej hotelovej reštaurácii blízko Londýna, viac ako 1000€ mesačne v čistom, strava zabezpečená zdarma! Nástup február!

HRAMM, s.r.o.

Miesto práce
Anglicko, Londýn, Veľká Británia
Termín nástupu
Február až marec 2015
1300 EUR/mesiac, možné pracovať nadčasy, ktoré sú platené extra!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v anglickej hotelovej reštaurácii blízko Londýna - 10 min. od letiska Stansted. V hoteli sa nachádza aj slovenský a český kolektív.

Náplň práce:
- prijímanie objednávok,
- obsluha hostí v hotelovej reštaurácii,
- práca s pokladňou,
- starostlivosť o čistotu hotelovej reštaurácie.

Bližšie informácie a podmienky k tejto, ale i mnohým iným pracovným pozíciám nájdete na našej webovej stránke www.hramm.sk

- NETTO plat je od 1000 EUR/mesačne,
- 6,31 £/hod. brutto + tips (cca 100-150£/mesiac)
- práca 5 dní v týždni, 40 hod./týždeň + prípadné nadčasy
- strava ZDARMA,
- zamestnávateľ poskytne na prvé dva týždne ubytovanie zdarma priamo v hoteli, počas toho je nutné nájsť si vlastné ubytovanie,
- zamestnávateľom hradené sociálne poistenie a zdravotné poistenie,
- 4 týždne dovolenky,
- nárok na dovolenku po troch odpracovaných mesiacoch.
- pracovnú uniformu si zabezpečí zamestnanec, bude upresnená po prijatí do zamestnania. Zamestnávateľ preplatí náklady na pracovnú uniformu do výšky 27 £ na základe anglického dokladu o kúpe.
- nástup február až marec 2015 - podľa dohody so zamestnávateľom
- dlhodobý kontrakt

Nonstop asistenčné služby počas celého Vášho pobytu zdarma!

Zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou celej postavy alebo sa zaregistrujte na našej stránke WWW.HRAMM.SK v časti REGISTRÁCIA! Registrácia je bezplatná.

Po úspešnej bezplatnej registrácii na našej webovej stránke Vás budeme kontaktovať a upresníme Vám bližšie pracovné podmienky a informácie k pracovnému miestu.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Hotelová reštaurácia pri Londýne, Anglicko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie vo vybranom obore výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obore nutná

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný uchádzač by mal mať komunikatívnu úroveň anglického jazyka (iné jazyky sú výhodou) a prax na pozícii čašník minimálne 1 rok.

Sprostredkovanie práce v zahraničí a letné brigády. Viac nájdete na www.hramm.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1991628  Datum zveřejnění: 26.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1300 EUR/mesiac, možné pracovať nadčasy, ktoré sú platené extra!