Hotelový personál do 5* hotelov na Cypre a gréckych ostrovoch! Skvelé zárobky s nástupom od apríla 2015!

HRAMM, s.r.o.

Miesto práce
Cyprus, Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
APRÍL 2015 do novembra 2015
800 - 1400 EUR/mesiac, + tips + zaučenie + strava + ubytovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov špičkové luxusné hotely na Cypre a gréckych ostrovoch (Patmos, Rhodos, ...) obsadzujeme pracovné pozície.

Bližšie informácie a podmienky k pracovným pozíciám nájdete na našej stránke www.hramm.sk

Podmienkou pre inzerované ponuky je hovorová úroveň
anglického jazyka (vedieť sa dohovoriť) a prax na podobných pozíciách.

- Platové podmienky: od 550 do 1000 EUR/mesačne v čistom (plus tips!)
- mzda závisí od pozície, skúseností a jazykových znalostí, na inzerovaných pozíciách sa vyžaduje hovorová znalosť min. anglického jazyka,
- práca 6 dní v týždni, 1 deň voľno
- ZDARMA ubytovanie priamo v hoteli, príp. v jeho blízkosti
- ZDARMA strava (min. 2x denne)
- zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie,
- Non-stop asistencia pred odchodom aj počas celého Vášho pobytu v zahraničí ZDARMA!

Pre úspešnú bezplatnú registráciu a získanie prac. miesta nám zašlite:
- štruktúrovaný životopis v AJ spolu s aktuálnou fotografiou celej postavy.

Vaše anglické životopisy spolu s Vašou fotografiou zasielajte na našu emailovú adresu: [email protected].

Registrovať sa môžete aj našej webovej stránke www.hramm.sk v časti registrácia (vyplnenie krátkeho formulára Vám zaberie 1 minútu).

ŽIADNE REGISTRAČNÉ ANI SKRYTÉ POPLATKY NEPLATÍTE!!! Asistenčný poplatok platíte až po podpise zmluvy s konkrétnym zamestnávateľom/hotelom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

5* hotely a rezorty na Cypre a v Grécku (Rhodos, Patmos, ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v obore výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obore výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na inzerované pozície sa vyžaduje ovládanie anglického jazyka na hovorovej úrovni a prax v obore. Ovládanie ďalších jazykou ako nemecký, ruský, grécky, francúzsky a taliansky je výhodou.

Sprostredkovanie práce v zahraničí a letné brigády. Viac nájdete na www.hramm.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2027719  Datum zveřejnění: 26.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1400 EUR/mesiac, + tips + zaučenie + strava + ubytovanie ZDARMA