Pracovník kvality

HRONOVSKÝ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1 2 Čenkov, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:HRONOVSKÝ s.r.o., IČ 26000458
Pracoviště:HRONOVSKÝ s.r.o. provozovna areál Čenkovských strojíren, areál Čenkovských strojíren

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, odměna za plnění fondu pracovní doby
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovník kontroly dohlíží na to, aby kompletace výrobků probíhaly dle předepsaných parametrů technologických postupů. Hledá řešení při nedostatcích ve výrobních procesech, zajišťuje měření, vede příslušné dokumentace.

Požadujeme min. ÚSO vzdělání, orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC

Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti, dotované stravování, odměnu za plnění fondu pracovní doby, systém vzdělávání...

Poslední změna:2016-11-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10940370720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou