Strážní, ostraha

Hrtus & Partner s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 879, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
73 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hrtus & Partner s.r.o., IČ 01896121
Pracoviště:Hrtus & Partner s.r.o. 01, Masarykova 879, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 73 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:STRÁŽNÍ, OSTRAHA
Náplň práce: Ostraha prodejny s oblečením. Pouze denní směny.
Nabízíme: práce ve velmi příjemném kolektivu, každodenní kontakt s lidmi, práce v čistém prostředí, příspěvek na dopravu, možnost práce na HPP, práce ve stabilní společnosti. Vhodné i jako brigáda.
První kontakt: telefonicky na čísle 773 999 106, e-mailem: [email protected]
ov. 4.4.2017

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12128540792

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání