Obchodní zástupce/kyně

HUBER EDM spol. s r.o. (MPSV)

Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:HUBER EDM spol. s r.o., IČ 03376931
Pracoviště:HUBER EDM spol. s r.o. - pracoviště, Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čs. armády č.p. 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Jsme významná nadnárodní obchodní společnost zaměřená na prodej strojů a spotřebního materiálu pro strojírenství.
Pro zavedenou kancelář v Ústí nad Orlicí hledáme kandidáta/tku na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
- osobní jednání se zákazníky
- péče o nové i stávající zákazníky
- řešení objednávek a požadavků zákazníků
- technické poradenství
- monitorování trhu
- příprava a zpracování podkladů a dat (prodejní data, nákupní data)
- práce s interním informačním systémem
IDEÁLNÍ KANDIDÁT/KA SPLŇUJE:
- SŠ/VOŠ vzdělání
- praxe v oblasti prodeje technických produktů a podpory prodeje
- analytické a logické myšlení, organizační schopnosti, systematičnost, tah na branku
- reprezentativní vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a týmovou spolupráci
NABÍZÍME:
- samostatnou, velmi pestrou a zajímavou práci v technicky nepříliš náročné oblasti
- každodenní využití cizích jazyků
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- flexibilní pracovní dobu s pevnou částí
- práci na HPP na dobu určitou a poté prodloužení na dobu neurčitou
- možnost nástupu ihned nebo dohodou
- odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
V případě Vašeho zájmu o pozici při splnění uvedených kritérií, pošlete prosím, Váš strukturovaný
životopis v ČJ a AJ na výše uvedenou adresu nebo elektronicky.

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12148060781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní, výhodou