CNC Operator ohranicoveho lisu - CNC Frezar - CNC Soustruznik

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2600 € - 2700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame spezialistov v oblasti prace s CNC strojami : CNC Frezara, CNC Soustruznika alebo operatora ohranicoveho lisu (m/z) so skusenostami na spominanej pozici

Co te ocakava:
- Obrabani a obsluha obrabeciho stroje CNC (soustruh, frezka)
- Uprava programu
- Prace s kovy a plechy
- Pracovny postup podle technickej dokumentace

Co ponukame:
- Nemecka pracovna zmluva
- Moznost vykonu nadcasov s 25% priplatkem
- Zadne Arbeitszeitkonto to znamena vsetky odpracovane hodiny, budu mesacne vyplacane
- Zabezpecene ubytovani
- Financne ohodnoteni nasho zamestnance je 2000 € - 2100 € netto minus ubytovani
- Financne prispevky na prenocovani a cestu za rodinou
- Tyzdenne vyplacani zaloh
- Narok na dovolenku
- Podpora nasho timu v slovenskom jazyku
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hladame kandidata so serioznym zajmem o praci !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marza 2013, nasou specializaciou je najst pre nasich uchadzacov, tu vhodnu pracovnu ponuku.

Nas personal tvori prevazne muzske zastupenstvo v technickom obore z uzemia celej EU. Remeslá ako elektikar, zvárač, tesár, podlahar, montážnik okien a dveri, cnc programátor a ďalšíe sú na nemeckom trhu velmi žiadanými.
V nasom zaujme je predovsetkym spokojnost nasich zamestnancov preto ponukame poradenstvo v materinskom jazyku, zabezpecene ubytovanie a podobne.

Ak mate zaujem pracovat v Nemecku, pod firmou, na ktoru sa mozete spolahnut v tom prípade nas kontaktujte a spolu sa pokusime najst tu správnu voľbu pre VÁS
ID: 2949136  Datum zveřejnění: 27.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2600 € - 2700 €