Obchodní zástupce potravinářství pro západní Slovensko

Humares s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
900 € měsíčně, služební telefon, proplácení nákladů na vlastní automobil

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro oblast západního Slovenska, zejména pro Trenčínský, Trnavský, Bratislavský, Nitranský, Žilinský kraj a západní část Banskobystrického kraje.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, nabídka a prodej zboží, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,...

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci v potravinářství.

Nabízíme buď firemní zásobovací automobil nebo proplácení nákladů vlastního automobilu (podle regionu a domluvy), mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu okolo 1000 EUR podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se potravinářským průmyslem - výroba a distribuce džusů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní akademie

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kvítková 3687/52
76001 Zlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Leoš Fikeis, Ph.D.
Tel.: +420731526255
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2592591   Datum zveřejnění: 5.9.2016