Obchodní zástupce potravinářství pro Slovensko - oblast Bratislavy a okolí

Humares s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovního poměru
živnost
Nabízený plat (hrubého)
900 € měsíčně, služební telefon, proplácení nákladů na vlastní automobil

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro oblast Bratislavy a okolí.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, nabídka a prodej zboží, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,...

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci v potravinářství.

Nabízíme buď firemní zásobovací automobil nebo proplácení nákladů vlastního automobilu (podle regionu a domluvy), mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu okolo 1000 EUR podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se potravinářským průmyslem - výroba a distribuce džusů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní akademie

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kvítková 3687/52
76001 Zlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Leoš Fikeis, Ph.D.
Tel.: +420731526255
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2592591   Datum zveřejnění: 23.11.2016