Nástrojaři / zámečníci - Mladá Boleslav - ubytování zdarma

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč hrubého + ubytování zdarma + příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici nástrojařů a zámečníků.

Co Vás čeká?

- hledáme buď zkušené nástrojaře se zkušeností s lisováním, s lisovacími nástroji a nářadím a tušírováním
- nebo hledáme zámečníky na dokončovací práce na lisovacích površích a broušení forem

Co od Vás požadujeme?

- praxe na obdobné pozici nástrojaře nutná
- povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace)
- zkušenosti s montáží
- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, zručnost
- zámečníky na čištění forem, ruční broušení a opracování forem
- ochotu přijet na pohovor do Mladé Boleslavi

Co Vám můžeme nabídnout?

- zázemí zavedené společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr nebo na IČO
- 8-hodinové směny
- mzda cca 35 - 40 000 kč
- pracovní oblečení a pomůcky
- zajištěné ubytování v bytech zdarma
- nástup ihned
- placené příplatky za noční a za přesčasy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected].

Více z naší nabídky volných pracovních míst v ČR i zahraničí naleznete na www.maintec.net/cz/nabidky-prace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma v bytech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Nástrojař, zámečník

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdobné pozici nástrojaře nebo zámeřníka
- ochota přestěhovat se do Mladé Boleslavi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2605412  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 Kč hrubého + ubytování zdarma + příplatky