Zkušený CNC Programátor - Belgie

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost se silnou pozicí ve zpracování kovů na trhu v Belgii hledáme kandidáty s dlouhodobou praxí - odborníky na obsazovanou pozici CNC Programátora pro Mazatrol nebo Heidenhain I TNC 530.

Co bude Vaším úkolem?

- programování 5 osé frézy/soustruhu v AJ, tj. vytváření ISO programů (CAM / Top Solid system 7)
- důraz na samostatnost: samostatné nastavování stroje, výběr a výměna nástrojů, práce dle technické dokumentace, kontrola kvality
- výroba jednotlivých prvků (nebo sériové výroby) z různých druhů kovů
- práce s měřícími nástroji, mikrometry, posuvnými měřidly apod.

Co od Vás očekáváme?

- strojní vzdělání
- minimálně 5 - 10 letá praxe na pozici CNC Programátora na strojích Fanuc nebo Heidenhein nebo Mazak podmínkou (praxe na pozici operátora nestačí!) - tzn. nejlépe: programování 5 osého frézovacího stroje (Mazatrol/Heidenhain 530)
- praxe s používáním bar feederu a pomocných robotů/robotiky
- schopnost samostatně nastavit program, vybrat nástroje, dělat úpravy apod.
- podmínkou alespoň komunikativní anglický jazyk / německý jazyk
- samostatnost, pečlivost, přesnost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Co můžeme nabídnout?

- velmi dobré finanční ohodnocení - dle praxe a vyjednání
- roční bonus
- směnový provoz a možnost přesčasů, bonus 50%
- jednorázová kompenzace cesty do Belgie ve výši 125 EUR
- zajištění ubytování za 260 EUR měsíčně
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- kontrakt na dobu určitou
- nástup po dohodě

Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte formou odpovědi na tento inzerát. Přiložte prosím případné certifikáty nebo ukázky své práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost vyrábějící díly (zakázkově - kusově) pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství - CNC programátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2976899  Datum zveřejnění: 16.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodu.