Obchodní zástupce - zemědělská technika pro Česko nebo Slovensko

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Česká republika, Okres Trenčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Až 45000 Kč a proplácení nákladů na telefon, automobil, atd.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme Obchodní zástupce.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, zpracování obchodních nabídek, práce se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, vedení obchodní dokumentace, monitoring trhu. Zákazníky jsou hlavně zemědělské podniky a farmy.

Obchodní zástupce hledáme do všech krajů České Republiky. Pro Slovensko - jednoho obchodního zástupce pro Jižní Slovensko (od Bratislavy po Levice) , druhého obchodního zástupce pro Střední Slovensko - Banskobystricky kraj a třetího zástupce pro západní Slovensko.

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci ve strojírenství resp. nejlépe se zemědělskou technikou (traktory, nakladače, zemědělské pracovní stroje, ...) . V každém krajském městě je kancelář firmy. Ale práce je spíše formou Home office. Nutné vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku. Znalost cizích jazyků vítána.

Nabízíme proplácení nákladů na automobil, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 45 000 Kč podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost zabývající se poskytování řešení v zemědělské výrobě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Zemědělství, ekonomie, agropodnikání

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3076319  Datum zveřejnění: 27.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Až 45000 Kč a proplácení nákladů na telefon, automobil, atd.