Dpp - strážný

HUNTERS Security s.r.o. (MPSV)

Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:HUNTERS Security s.r.o., IČ 24164798
Pracoviště:HUNTERS Security s.r.o. - OC Mercury, Nádražní 1759, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: trestní bezúhonnost, dobré vystupování, upravený vzhled, osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E výhodou, zkušenosti v oboru výhodou.
Nabízíme: dobrý pracovní kolektiv, práci pro renomovanou společnost, odpovídající platové podmínky, zaškolení, možnost získání osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E.
Na osobní pohovor budou přizvání pouze vybraní uchazeči na základě zaslaných životopisů nebo telefonátu. Pošlete životopis na email.

Poslední změna:2017-05-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12759300752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity