Svářeč TIG a CO2

HR GROUP s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
21.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* svařování kovů - nerez, úprava a sestavování částí svařenců do celků a jejich spojování stehováním a příprava pro svařování
* seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
* čtení a použití technických podkladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

prémie
možnost přesčasové práce - příplatky
zajištěno ubytování
1/2 hrazeno ubytování
dlouhodobá spolupráce

Informace o náboru

velmi dobře placená práce
3 směnný nebo 12 hod. provoz
možnost přesčasové práce
možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace
zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
platný průkaz - případně zajistíme prodloužení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná nadnárodní společnost , výroba - automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platná kvalifikace EN 287-1, 135 - CO2 nebo 141 - TIG
znalost parametrů svařování, značení svarů na výkresech, technologie svařování, poloh svařování
ověření znalostí - praxe, teorie
svědomitost, spolehlivost
plnění norem dle zadání
zájem o dlouhodobou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a pracovní agentura, zabývající se náborem zaměstnanců
různých profesí, vč. svářečů, lakýrníků do strojírenství a automobilového průmyslu. Disponujeme všemi dokumenty, potřebnými k provozování naší činnosti, včetně pojištění odpovědnosti za škodu. Máme zavedený systém managementu jakosti dle normy ČSN ISO 9001:2009. Společnost má 15ti letou tradici.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1778396  Datum zveřejnění: 15.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 35000 Kč/měsíc