Hlavní účetní

HYDRA a.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1110, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:HYDRA a.s., IČ 25610562
Pracoviště:HYDRA a.s. - pobočka Jičín [942], Průmyslová 1110, 50601 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HLAVNÍ ÚČETNÍ- pracoviště Jičín.

POPIS PRACOVNÍ NÁPLNĚ
*Zodpovídá za zajištění celé oblasti účetnictví uvnitř i mimo firmu s cílem zajistit pravidelný roční audit účetní závěrky pro mateřskou i dceřinou společnost,
*zodpovídá za výstupy směrem ke státní statistické službě a dalším státním orgánům,
*řídí finanční zdroje, finanční toky a jejich strategické plánování, plánování likvidity,
*řídí činnost ekonomického úseku jak v každodenním operativním provozu, tak i v dlouhodobé perspektivě,
*na základě měsíčních výsledků firmy provádí dílčí hodnocení hospodářské činnosti,
*sestavuje pro potřeby řízení firmy finanční plán na příslušná období,
*provádí controlling, reporting rozborů a analýz odchylek.

POŽADUJEME
*VŠ vzdělání ekonomického směru,
*praxi na odpovídající pozici minimálně 3 roky,
*znalost problematiky financí, daní, účetnictví a controllingu,
*samostatnost, spolehlivost, preciznost,
*komunikativní znalost AJ nebo NJ nutností,
*znalost práce na PC (velmi dobrá znalost Excelu, znalost programu Microsoft Business Solutions Navision výhodou), ŘP sk. B.

NABÍZÍME
*PP na dobu neurčitou,
*nástup ihned nebo dle dohody,
*odpovídající mzdové ohodnocení,
*firemní benefity (jazykové kurzy, 5 dní dovolené nad zákonný rámec, penzijní/životní příspěvek …)
*pružnou pracovní dobu
*služební

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11644230753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou