Asistent/ka představenstva

HYDRA a.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1110, 1 2 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:HYDRA a.s., IČ 25610562
Pracoviště:HYDRA a.s. - pobočka Jičín, Průmyslová 1110, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT/KA PŘEDSTAVENSTVA
Popis pracovního místa
•odpovídá za veškerou administrativní činnost spojenou s chodem sekretariátu společnosti
•plní požadavky vedení společnosti – odpovědné a důvěrné povahy
•zajišťuje překlady cizích jazyků
•vyřizuje telefonické hovory, vyřizuje došlou a odesílanou poštu
•zajišťuje kontakt pracovníků společnosti a externích společností s vedením společnosti

Požadujeme
•SŠ vzdělání, zaměření ekonomické
•praxe v administrativě pro vedení společnosti výhodou
•aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou (upřednostněna znalost NJ)
•dobrá znalost práce na PC – programy MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
•řidičský průkaz sk. B výhodou
•organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme
•nástup možný ihned
•stálé a perspektivní zaměstnání
•zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti
•možnost uplatnění cizích jazyků
•firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky)

Kontakt
[email protected]
•737 216 344

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12082790742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou