Vývojový/á inženýr/ka

HYDRA a.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1110, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji (21511)

Pracoviště a kontakty

Firma:HYDRA a.s., IČ 25610562
Pracoviště:HYDRA a.s. - pobočka Jičín, Průmyslová 1110, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VÝVOJOVÝ/Á INŽENÝR/KA

Popis pracovního místa
•vývoj svitkových nn kondenzátorů a kondenzátorů pro výkonovou elektroniku a jejich následné zavádění do sériové výroby
•práce na vývojových projektech
•zodpovědnost za vzorky pro zákazníky, jejich kontrola, měření a protokoly
•spolupráce s laboratoří

Požadujeme
•VŠ vzdělání technického směru, obory silnoproudá elektrotechnika nebo elektroenergetika,
•praxe v oblasti silnoproudé elektrotechniky výhodou, ale možno i absolvent,
•znalost analýzy nn a vn sítí výhodou
•znalost kompenzace jalové energie v nn a vn sitích výhodou
•základní znalost normy ISO 9001:2000, zkoušky dle. Vyhl. 50/78 Sb. výhodou
•aktivní znalost AJ/NJ podmínkou
•dobrá znalost práce v MS Office aplikacích
•schopnost týmové, ale i samostatné práce, komunikativnost, pečlivost
•ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest.

Nabízíme
•stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu,
•zajímavou a zodpovědnou práci u české, mezinárodně orientované společnosti,
•místo výkonu práce – Jičín,
•firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky)

Kontakt
[email protected]
•737 216 344

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11828190768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně