It administrátor/-ka

HYDRA a.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1110, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií (25)

Pracoviště a kontakty

Firma:HYDRA a.s., IČ 25610562
Pracoviště:HYDRA a.s. - pobočka Jičín, Průmyslová 1110, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRÁTOR/KA VÝPOČETNÍ TECHNIKY
Popis pracovního místa
pracovník zodpovídá za:
-software a hardware společnosti spravovaný oddělením IT,
-podporu uživatelů IT vybavení ve společnosti,
-instalaci, správu, údržbu a zdokonalování IT vybavení společnosti,
-zajištění stálé technické funkčnosti IT vybavení,
-evidování SW a HW,
-zajištění průběžného školení uživatelů IT vybavení společnosti,
-zajištění legálního používání SW ve společnosti.
Požadujeme
•vzdělání min. SŠ se zaměřením na IT nebo odpovídající praxi,
•praxi v IT výhodou, možnost i absolvent,
•aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou,
•ŘP skupiny B,
•komunikativnost, schopnost týmové ale i samostatné práce,
•schopnost se neustále vzdělávat v IT
•dobrou znalost OS Windows,
•dobrou znalost MS Office,
•znalost Active Directory, MS Exchange, VMware výhodou,
•znalost Software Asset Management výhodou
zkušenost s programováním (programovací jazyk C/Side, případně přes nástroje Microsoft – výhodou).
Nabízíme
•nástup možný ihned
•perspektivní zaměstnání
•zajímavou a zodpovědnou práci
•podpora personálního a odborného rozvoje
•firemní benefity
•pracovní poměr na dobu neurčitou
•PRACOVIŠTĚ: Jičín
HYDRA a.s., Průmyslová 1110, 506 01 Jičín
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: petra.sepsova@hydra-component

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12445400798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou