Přijímací technik

HYUNDAI - Fischer CZ s.r.o. (MPSV)

U Staré trati 1733, 370 11 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-05
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:HYUNDAI - Fischer CZ s.r.o., IČ 28128125
Pracoviště:U Staré trati 1733/5, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-10-05
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole, stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu, komunikace se zákazníkem o průběhu opravy, administrace a logistika zakázek, předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole, prodej a výdej náhradních dílů, řízení a koordinace práce mechaniků, řešení pojistných událostí, spolupráce se subdodavateli
Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní, předchozí praxi v jednání s lidmi, zkušenosti s logistikou a zákaznickým servisem, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek v jednání s lidmi, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk. B, C – podmínkou, E výhodou, znalost práce na PC (MS Office, Internet), znalost AJ / NJ výhodou
Nabízíme: - zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi - pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení, základní mzda 15.000 Kč + motivační složka 10.000 Kč, možnost čerpání firemních benefitů, zázemí silné stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
Životopis s fotografí zasílejte na e-mail [email protected], zaměstnavatel si přeje kontaktovat výhradně e-mailem

Poslední změna:2015-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9636270710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou