Promotér/ka

I love Hummus, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hlavní 49, 252 43 Průhonice, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
24500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Předváděči zboží (52420)

Pracoviště a kontakty

Firma:I love Hummus, s.r.o., IČ 24253294
Pracoviště:Hlavní 49, 252 43 Průhonice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 24500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaměstnanec se bude podílet na prezentaci výrobků společnosti. Prezentace probíhají v obchodech kam dodáváme naše zboží formou oslovování potencionálních zákazníků a prezentace jednotlivých výrobků.
Požadujeme:
- Dobré komunikační schopnosti
- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Úsměv a pozitivní přístup
- Samostatnost a časová flexibilita
- Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič (doprava na akce firemním vozem)
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Popis náplně práce:
- Oslovování zákazníků v obchodě, kde se Hummus prodává. Nabídnutí vzorku k ochutnání, podání základních informací (Brigádník bude zaškolen.)
- Roznos letáků a vzorků v okolí obchodu
- Prodej krabiček Hummusu festivalech a tematických akcích

Nabízíme:
- 24500 Kč nástupní plat (hrubého)
- Hummus zdarma
- Dlouhodobou spolupráci a možnost kariérního růstu.
- Velmi pozitivní práci ;)

Poslední změna:2016-06-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 10963570792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou