Prodejce - fakturant pro myslivecké a lovecké potřeby

IBO s.r.o.

Místo práce
Drobného 558/45a, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Dle kvality uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IBO CZ prodej servis pro les, zahradu a myslivost hledá zaměstnance na pozici prodejce - fakturant pro myslivecké a lovecké potřeby, velkoobchod a zpracování eshopu s praxí v oboru, který nastoupí do Brněnské pobočky zaběhlé české firmy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v největší prodejně myslivosti Brně, dobrý firemní kolektiv, široký a kvalitní sortiment světových značek, příjemné prostory pro práci, možnost osobního růstu a pravidelný příjem.

Informace o náboru

Kontakt: www.IBOCZ.cz

Žádosti a životopis zasílejte na: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

myslivost, lesnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme zkušenosti v oblasti myslivosti a loveckých potřeb, příjemné vystupování, schopnost komunikace s velko i maloobchodními zákazníky. Aktivní lovec výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší lovecká a zahradní prodejna na Moravě.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1294550  Datum zveřejnění: 5.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle kvality uchazeče