Osobní asistent pro českokrumlovsko

ICOS Český Krumlov, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Urbinská 184, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:ICOS Český Krumlov, o.p.s., IČ 70815089
Pracoviště:ICOS Český Krumlov, o.p.s. - Služba osobní asistence, Urbinská 184, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-20
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Osobní asistent pro Českokrumlovsko - vzdělání vyučení. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek zkrácený, prac. doba pružná - víkendy nebo odpolední směny v týdnu (dle dohody). Nástup ihned. Mzda 14.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: vzdělání dle zákona o sociálních službách /tzn. minimálně vyučen/a + certifikovaný kurz. Praktické znalosti v péči o klienta. Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost /čistý trestní rejstřík/. Velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost, schopnost empatie. Dobrý zdravotní stav. Časovou flexibilitu zahrnující i víkendy. Aktivní řidič s řidičským průkazem (skup. B). Pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením. Psychickou odolnost a motivaci k práci osobního asistenta. Ochotu nést odpovědnost a průběžně se vzdělávat. Základní znalost práce na PC (word, excel, outlook, internet). Nástup dohodou. Výhodou je: praxe v sociální oblasti, či v oblasti práce s dětmi. Nabízíme: možnost odborného růstu, vzdělávání, možnost seberealizace a smysluplné práce v neziskovém sektoru, odpovídající zázemí včetně supervize, příjemné pracovní prostředí. Pokud Vás práce osobního asistenta zajímá a chcete vědět víc, kontaktujte nás na níže uvedených číslech. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na níže uvedenou adresu, nejlépe však e-mailem na adresu: [email protected]. Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru. Ověřeno 19.4.2017.

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 9234450732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou