Senior Accountant/ Chief Accountant

ICP Czech s.r.o.

Místo práce
Praha 10 - Vršovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Responsibilities:
• ensure proper maintaning of accounting records complying with Czech legislation, committed to reconcile various balance sheet accounts, investigate and resolve variances; receivables and payables control;
• preparation of statutory reports on monthly, quaterly and annual basis;
• preparation of Profit & Loss and balance sheet analytical reports (monthly);
• preparation CIT, VAT, NBC and other required by the Czech acts declarations;
• record booking transactions on daily/ monthly basis (invoices, payments, bank statements, depreciation, accruals, exchange rates, future period expenses etc.);
• preparing payments in internet banking system;
• preparation of payroll/ social insurance reports and calculation (4 employees);
• preparation data and documents for statutory and internal audits.

Náplň práce:
• zajištění řádného vedení účetních záznamů v souladu s českou legislativou, příprava rozvahových účtů , prověřování a řešení odchylek , kontrola pohledávek a závazků ;
• příprava statutárních zpráv měsíčních, čtvrtletních a ročních;
• příprava Profit&Loss a rozvahy analytických zpráv ( měsíčně ) ;
• příprava CIT , DPH , NBC a další požadavky dle českých zákonů ;
• vedení záznamů rezervačních transakcí na denní / měsíční bázi ( faktury , platby , bankovní výpisy , odpisy , časové rozlišení , směnné kurzy , výdaje pro budoucí období atd.) ;
• příprava plateb do systému internetového bankovnictví ;
• příprava mezd / sociálního pojištění a jejich výpočet ( 4 zaměstnanci ) ;
• příprava údajů a podkladů pro zákonný a interní audity.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefits:
• employment contract
• professional and personal growth within an international group

Výhody :
• pracovní smlouva
• profesní a osobní růst v rámci mezinárodní skupiny

Informace o náboru

Interested?
Then provide your application in English or Polish including your salary expectations, your earliest availability and an actual photo.

Please include the following statement in your application: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)"

Máte zájem ?
Pošlete nám prosím své uplatnění v angličtině či polštině včetně Vámi očekávané výše platu co nejdříve, dostupnost a fotografii.

Prosím uvést následující prohlášení ve vaší žádosti :
" Souhlasím , abyste zpracovávala mé osobní údaje obsažené v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů ze dne 29.08.1997 ( jednotný text : Sbírka zákonů z Polské republiky 2002 č. 101 , pol. 926 s pozdějšími změnami ) ".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Requirements:
• more than 5 years of experience in accounting, in finance/ accounting and auditing within a multinational company;
• accounting degree;
• deep knowledge of all accounting processes (general ledger, receivable, payable, reporting);
• knowledge of Czech tax legislation;
• strong knowledge of Czech accounting standards;
• excellent knowledge on intra EU transactions;
• advanced English or Polish language;
• professional accounting qualification required;
• strong excel skills, knowledge of Byznes System.

Požadavky :
• více než 5 let zkušeností v oblasti účetnictví , ve financích / účetnictví a auditu v rámci nadnárodní společnosti ;
• vzdělání z účetnictví ;
• hluboká znalost všech účetních procesů ( hlavní kniha , pohledávky , platby , reporting ) ;
• znalost českých daňových předpisů;
• silná znalost českých účetních standardů ;
• výborné znalosti o transakcích v rámci EU ;
• pokročilá znalost anglického nebo polského jazyka ;
• požadujeme profesionální účetní kvalifikaci ;
• silné dovednosti Excel , znalosti Byznys systému.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz sítě terminálů pro dobíjení mobilních telefonů a prodej Paysafecard.
ID: 2165749  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle dohody