Obchodní zástupce

iCredit s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1. máje 830, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
4000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:iCredit s.r.o., IČ 03438953
Pracoviště:ICredit s.r.o. - pracoviště Olomouc, 1. máje 830/12, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 4000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Olomouc a blízké okolí. DPP nebo spolupráce na ŽL.
Jedná se o nabídku finančních produktů v přidělené oblasti od počátku i s přiděleným kmenem zákazníků. Nejedná se o MLM ani jiné soutěže a hry.
Nabízíme: SIM-karta bez limitu, možnost kariérního růstu.
Kontakt je možný telefonicky, mailem nebo osobně od 9:45 - 18:00 hod. na adrese 1. máje č.p. 830/12, Olomouc (nejlépe po předchozí tel. domluvě).

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11719480734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou