Technik bozp

Ideal Standard s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zemská 623, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25650 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ideal Standard s.r.o., IČ 26469766
Pracoviště:Zemská č.p. 623, Trnovany, 415 74 Teplice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-05-01
Mzdové rozpětí:od 25650 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní náplň práce:
- zajištění činností BOZP vyplývajících z legislativy v rámci společnosti
- analýza rizik, vyhledávání, eliminace
- školení zaměstnanců a externích firem
- vyhodnocování souladu s právními a jinými požadavky
- spolupráce se státními orgány (KHS, OIP, ZÚ aj.)
- interní audity BOZP, prověrky, komise
- řešení problematiky pracovních úrazů, jejich příčin a nemocí z povolání
- zpracování a aktualizace kategorizace prací
- návrhy opatření k odstraňování závad v oblasti BOZP
- ergonomie
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- OZO v BOZP, znalost platné legislativy v oblasti BOZP
- praxe technika BOZP min. 3 roky
- znalost MS Office, internet
- komunikační a prezentační schopnosti
- komunikativní znalost AJ výhodou
- flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivu dalšího profesního rozvoje
- systém podnikových výhod - benefitů - poukázky Sodexo, příspěvky na dětskou rekreaci, penzijní připojištění, stravování
- systém variabilních odměn ke mzdě
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10610780725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou