Modeláře - zařizovače forem

Ideal Standard s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zemská 623, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
21400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Modeláři slévárenští (72111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ideal Standard s.r.o., IČ 26469766
Pracoviště:Zemská č.p. 623, Trnovany, 415 74 Teplice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 21400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní náplň práce:
- vytváření modelů ze sádry podle výkresové dokumentace
- vytváření modelových forem
- úpravy modelů/modelových forem podle výsledků testů a výkresové dokumentace
- měření rozměrů prototypů/modelů/forem podle výkresové dokumentace
- vytváření modelů/modelových forem/pomůcek z epoxidu/plastu/silikonu
- výroba matričních forem z dílů sádrové nebo plastové modelové formy
- úpravy, opravy matričních forem (jednotlivých částí/dílů)
- lití epoxidových pomůcek
- výroba ucpávek, krytek, stěrek na retuš
- výroba šablon na řezání, zdvihání, natírání
- výroba kopyt pro manipulátory
- práce s epoxidy, lamináty, plasty, silikony
- znalost čtení technických výkresů, základní znalost měření s posuvkou, výškoměrem
Požadujeme:
- minimálně 5 let praxe modeláře a 3 roky praxe zařizovače forem sanitární keramiky
- zkušenosti z nadnárodní společnosti výhodou
- SOU nebo SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
- schopnost čtení technických výkresů, základní znalost měření s posuvkou, výškoměrem
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- základní znalost používání CAD/CAM
Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- perspektivu dalšího profesního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- systém podnikových výhod - sociální program, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, podnikové stravování
- systém variabilních odměn ke mzdě
Kontakt:
Ideal Standard s.r.o. Teplice - Zemská 623 - Teplice
Personální úsek - Martina Kolečkářová
Email: [email protected]
Tel.: 417 592 185

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12279730715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou