Manažer divize (elektro, tzb)

IES spol. s r.o.

Místo práce
Tečovská 30, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
19.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za obchodní výsledky divize
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
- odpovědnost za úspěšnou realizaci zakázek / instalací
- vedení menšího pracovního týmu
- příprava cenových nabídek a technická podpora
- monitoring trhu, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá, pestrá a odpovědná práce pro perspektivního zaměstnavatele
- odpovídající platové ohodnocení
- obvyklé vybavení pozice (auto, notebook, mobil)
- další firemní benefity
- kancelářské zázemí ve Zlíně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

slaboproudé technologie, systémová integrace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prokazatelné obchodní dovednosti, manažerská zkušenost
- předchozí praxe v oboru (nebo oborech příbuzných), vyhláška „50“ výhodou
- oborové kontakty vítány
- znalost práce na PC
- dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- cílevědomost, samostatnost, ale také schopnost týmové práce
- vstřícnost, flexibilita a ochota učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přední dodavatel na trhu s elektroinstalačním materiálem, s dlouholetou tradicí v České republice, přijme pro oblast Jihočeského a Plzeňského kraje k okamžitému nástupu obchodně-technického zástupce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2102792  Datum zveřejnění: 5.5.2015