Svářeč – 40 000 – 43 500 Kč

IFE-CR, a.s.

Místo práce
Evropská 839, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na bezpečném a plynulém cestování mnoha lidí po celém světě? Přidejte se k našemu týmu svářečů a vyrábějte s námi dveře do vlaků.

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu (7,5 hod. směny).

Co dělá náš svářeč

  • Svařuje hliníkový materiál – dveřní rámy a křídla
  • Udržuje svařovací zařízení a další vybavení v pořádku
  • Důsledně dodržuje technologický postup svařování
  • Zodpovídá za kvalitu provedených svárů

Co od Vás očekáváme

  • Výuční list/ SŠ vzdělání – strojírenské obory výhodou
  • Zkušenosti se svařováním metodou TIG
  • Zkušenosti se svařováním hliníku - výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem

Na co se můžete těšit

  • Za práci navíc Vás férově oceníme. Příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %.
  • Před letní dovolenou a Vánocemi Vás jistě potěší půlroční prémie 6000 Kč.
  • Víme, že doprava něco stojí, a proto Vám přispějeme až 3 000 Kč na dopravu do práce.
  • Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
  • Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
  • Sportovat, plavat nebo jen tak relaxovat můžete s naší "Multisportkou".
  • Přispějeme Vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
  • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé.
  • Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
  • Z centra Brna Vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
  • Na začátku Vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme Vám jistotu a stabilitu práce.
  • Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis. Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost IFE patří mezi světové lídry ve vývoji a výrobě automatických dveřních systémů pro kolejová vozidla.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4808191  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc