Dekoratér oddelenia doplnkov

IKEA Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 18, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vizuálnu stránku oddelenia doplnkov
• Výroba dekorácií, starostlivosť o predajné oddelenia – vystavený tovar
• Plánovanie prestavieb oddelení a spoluúčasť na ich realizácii
• Práca s regálovým systémom – montáž/ demontáž
• Manuálna práca – práca s drevom, pílenie, natieranie
• Fyzicky náročná práca

Zamestnanecké výhody, sociálny program pri trvalom pracovnom pomere:

• zamestnanecká zľava na tovar
• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny
• nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, víkendy, nočné zmeny
• flexibilný balík - tzv. caffetéria (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas, dôchodkové pripoistenie...)
• vianočný darček, zimná a letná párty
• príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• školenia a ďalší rozvoj

Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
Možnosti ďalšieho rozvoja a rastu v modernej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou firemnou kultúrou

Ďakujeme za všetky reakcie, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Min. SŠ vzdelanie s maturitou
• Prax v oblasti min. 1 rok
• Znalosť práce s programom AutoCAD
• Ovládanie práce so stolárskymi nástrojmi (píla, karbobrúska) výhodou
• Kreativita, estetické cítenie, priestorová orientácia
• Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
• Tímový duch
• Aktívny prístup
• Zodpovednosť
• Flexibilita – otvorenosť k zmenám
• Schopnosť dodržiavať termíny

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1940000  Datum zveřejnění: 26.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou