Tlačiar - veľkoplošná digitálna tlač

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska ulica, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou / 14.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá digitálna veľkoplošná tlačiareň hľadá nového kolegu na pozíciu tlačiara pre veľkoplošné digitálne zariadenia.

Náplň práce zahŕňa:
tlač na digitálnych tlačiarenských zariadeniach
prácu s PC
bežnú obsluhu a údržbu digitálnych tlačiarní
prácu z tlačiarenským materiálom
prípravu tlačových podkladov
pomoc pri tvorbe ICC profilov
pomoc pri finalizácii výrobkov
kontrola a nastavovanie farebnosti výtlačkov
evidenciu spotreby a vedenie záznamov zo zákaziek

Detailné zaškolenie na obsluhu daného software a zariadenia zabezpečíme z našej strany. Ponuka mzdových podmienok je ale priamo závislá od Vašich odborných skúsenosti a praxe s digitálnou tlačou. Vieme aj zaškoliť a aj budeme radi ak najdeme na spoluprácu už vyškoleného človeka.

Pre urýchlenie odpovede od nás nám prosím napíšte aj odpovede na otázky v závere inzerátu.

-úplne nové pracovné prostredie a zázemie
-používame ekologické farby bez rozpúšťadiel a smradu
-výborný pracovný kolektív
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
-prehľadný a jasný systém odmeňovania
-dodatočne motivačné hodnotenie
-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašimi referenciami prostredníctvom profesia.sk.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, signmaking

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4
8

Hľadáme človeka ktorý očakáva spoľahlivosť a aj vie čo spoľahlivosť znamená. Spoľahlivosť zo strany zamestnávateľa je to čo ponúkame ako ju aj od Vás očakávame.

Požiadavky na úspešného kandidáta:
- počítačová gramotnosť (90% je práca pomocou PC)
- prax, školenia alebo technické zručnosti v polygrafickej oblasti (CTP alebo digital alebo veľkoformát)
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- vedieť dodržiavať dohodnuté pravidlá

Úspešný uchádzač by mal mať znalosti problematiky veľkoplošnej digitálnej tlače, schopnosť riešiť jednoduché technické problémy a údržbu,
ovládať prácu s PC a dokázať robiť z počítačovými programami ktoré sú v angličtine.

Radi uprednostníme kandidáta s dodatočnou praxou v danej oblasti ako napríklad:
so skúsenosťou s prácou na zariadeniach DURST, HP, ROLAND a KONGSBERG
so skúsenosťami s ktorýmkoľvek RIP software
so skúsenosťami s nastavovaním farebnosti alebo správou farebných ICC profilov

Sme stále sa stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti reklamy a marketingovej komunikácie s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme aj vlastnú sieť reklamných plôch. Tejto činnosti sa venujeme od roku 2000. Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov. Reálne výsledky našej práce je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní. V roku 2012 sme postavili a presťahovali sa do vlastnej novej budovy s potrebným zázemím v Bratislave. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Betliarska 8A
851 07 Bratislava 5
ID: 3103473   Datum zveřejnění: 15.6.2017