Montér / Servisný Technik (m/ž) pre kúrenie, vzduchotechniku a klimatizaciu Monteur (m/w) Heizungs-, Sanitär und Lüftungstechnik

IMC International Market Consulting

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
2.000 - 3.000 EUR/mesiac, podľa kvalifikácie, spoločnosť zabezpečí príjemné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom dynamicky sa rozvíjajucej spoločnosti,
ktorá si zakladá na tímovej práci a humánnych pracovných podmienkach.

Náplň práce:

- Montáž potrubí, kanálov a komponentov pre HVAC inštalácie
- Inštalácie regulačných, ovladacích a monitorovacích zariadení (možnosť)
- Monitorovanie, optimalizácia a údržba zariadení (možnosť)

Požiadavky:

- Stredoškolské vzdelanie v oblasti strojníckych prác pre vzduchotechniku (alebo podobné)
- Znalosti programového balika MS-Office
- Prax v obore min. 3 roky

Osobne vlastnosti:

- Vysoké pracovné nasadenie
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Flexibilita
- Rozvinuté medziľudske a komunikačné zručnosti
- Zmysel pre tímovu pracu

Jazykove znalosti:

- Zakladné znalosti Nemeckého a (alebo) Anglického jazyka

Termín nástupu: od Oktobra 2017

Miesto výkonu prace: Spolková Republika Nemecko (Düsseldorf, Hamburg, Berlin)

Mzdové ohodnotenie: 2.000 až 3.000 € - podľa kvalifikácie (spoločnosť zabezpečí príjemné ubytovanie)

Monteur (m/w)
Heizungs-, Sanitär und Lüftungstechnik

Werden Sie Teil eines dynamischen Unternehmens mit Freude an der Team Arbeit und humanen Arbeitsbedinungen.

Ihre Aufgaben:

- Montage von Heizungsanlagen, Rohrleitungen aus Kupfer, Plastik und Eisen (Schweißkenntnisse von Vorteil)
- Installation von Badeinrichtungen und Heizkörpern
- Installation von Lüftungsanlagen für Bäder und Küchen (optional)

Hard facts:

- abgeschlossene Ausbildung als Heizungs- und Sanitärinstallateur

Soft facts:

- Engagement
- Verantwortungsbewusstsein
- Zuverlässigkeit
- Flexibilität
- Soziale Kompetenz sowie Kommunikations-, Team- und Kontaktfähigkeit

Sprachkenntnisse:

- Deutsch und – oder Englisch mindestens Grundkenntnisse

Beginn der Tätigkeit: ab November 2017 (in Dresden)

Entlohnung: zwischen 2.000 und 3.000 € je nach Qualifikation (Es wird für Übernachtungsmöglichkeiten gesorgt)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.9.2017 (zbývá ještě 15 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Od roku 2003 sa firma IMC zaoberá zahraničným obchodom a personálnym poradenstvom. Opierame sa o najdôležitejší faktor, "multikultúrny pohyb osôb."

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Alt-Wettinshöhe 3
01445 Radebeul
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Ulrich Schütte
Tel.: +49 172 3444005
E-mail: poslať životopis
ID: 2194394   Datum zveřejnění: 7.8.2017