Koordinátor registrací léčiv

IMCoPharma a.s. (MPSV)

Místo práce
Budovatelská 1178, 743 01 Bílovec, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Farmaceuti bez specializace (22621)

Pracoviště a kontakty

Firma:IMCoPharma a.s., IČ 27845311
Pracoviště:Budovatelská 1178/35, 743 01 Bílovec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:24.2.2016, VPM pro zaměstnaneckou kartu;
Koordinace registračních procedur - úkoly a činnosti spojené s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků. Koordinace, řešení žádostí souvisejících s registrací (pro Rusko a další země CIS). Spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky, komunikace s kompetentními autoritami zemí CIS. Kontrola překladů, zpracování normativních a registračních dokumentace pro CIS, kontrola procedur souvisejících s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků v uvedených zemích.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání farmaceutického nebo chemického směru. Vhodné pro studenty posledního ročníku, absolventy. Znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu.
Nabízíme: Jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech, moderní pracovní prostředí a vybavení, využití anglického jazyka, multikulturní pracovní prostředí, perspektivní a dlouhodobou spolupráci, možnost osobního i profesního růstu.
Pracovní podmínky: v případě studenta minimálně 2krát týdně v sídle firmy do ukončení studia, mzdové podmínky dle praxe uchazeče.
Zaměstnanecké výhody: Firemní stravování, firemní doprava. Kontakt: [email protected]

Poslední změna:2016-03-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10297250729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně