Hledáme šikovnou asistentku

IMP net s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šimáčkova 674, 628 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:IMP net s.r.o., IČ 28351801
Pracoviště:IMP net s.r.o. [845], Šimáčkova 674/137, Líšeň, 628 00 Brno 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máš přirozený organizační a komunikační talent? Faktury, poštu a doklady řešíš bez mrknutí oka? Pak se nám neváhej ozvat! Hledáme schopnou asistentku, která si se vším poradí a podpoří administrativní chod firmy.

Náplní tvé práce bude komunikace napříč společností, vyřizování pošty a vystavování účetních dokladů, vytváření evidence smluv, komunikace s dodavateli, obsluha klientů a zajišťování provozních potřeb firmy. A také se staneš důležitou součástí našeho týmu!

Co od tebe očekáváme?

- že máš příjemné vystupování a organizační a komunikační schopnosti
- že mezi tvé charakteristiky patří pečlivost, systematičnost a vstřícnost
- že si umíš naplánovat čas a rozlišit priority
- že práce s MS Office a PC je pro tebe denním chlebem
- že máš SŠ vzdělání s maturitou
- že máš řidičák skupiny B a aktivně řídíš
uvítáme, pokud máš na obdobné pozici praxi

Co ti na oplátku nabízíme?

- pohodový kolektiv skvělých a mladých lidí,
- pomocnou ruku od odborníků kdykoliv ji budeš potřebovat
- zajímavou práci, při které se hodně naučíš
- odpovídající plat a další motivační bonusy.

Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu nebo třeba živnost. Nebo že občas potřebuješ jít dřív domů. Prostě nám napiš na [email protected]

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12585520790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou