Obchodní zástupce

Imperial Vitamins CZ

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
04.01.2016
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 27 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší úlohou bude zejména:
Telemarketing (80%) a osobní prodej (20%) - praxe v prodeji po telefonu velkou výhodou!
Péče o zákazníka
Průzkumy trhu
Propagační akce v místě prodeje
Administrativa

Hledáme ale aktivního zaměstnance. Není vyloučeno, právě naopak velmi oceníme, když se zapojíte do:
Tvorby obchodních sdělení
Pomoci při tvorbě marketingových materiálů
Návrhů pro tvorbu cen, a nástrojů podpory prodeje
A mnohé další…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci pro malou firmu založenou na dobrých vztazích a komunikaci
Velmi dobré platové podmínky
Práci v mladém kolektivu a přátelském prostředí
3 měsíční zkušební dobu
Příspěvky na obědy
Pracovní dobu od 8:00 do 16:00
Flexibilní termíny dovolené
Možnost vzdělávaní v obchodních dovednostech

Informace o náboru

Životopisy prosím posílejte na [email protected]
V případě dotazů pište nebo volejte na 776 819 888

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, Obchodní duch, Týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejsme žádná velká korporace ale malá a výkonná pobočka, kde vládne přátelská a rodinná atmosféra. Jsme distributorem doplňků stravy a těhotenských a ovulačních testů značky Woman Secret a našimi zákazníky jsou lékárny a lékárenské řetězce. Na trhu jsme více než 5 let a máme vybudováno slušné zázemí. Dostaneš množství reklamních materiálů pro prezentaci a šanci ukázat co umíš, a navíc si velmi dobře vyděláš. Pozice je vhodná jak pro zkušené , tak pro čerstvé absolventy.
ID: 2347949  Datum zveřejnění: 1.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 27 000 Kč