Obchodní zástupkyně/zástupce (prodej do lékáren)

Imperial Vitamins CZ

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 25 000 Kč (fix +výkon)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší úlohou bude zejména:
Telemarketing (90%) - praxe v prodeji po telefonu proto velkou výhodou!
Péče o zákazníka - stávající zákazníci
Oslovení nových zákazníků
Vedení databáze lékáren
Průzkumy trhu
Administrativa

Hledáme ale aktivního zaměstnance. Není vyloučeno, právě naopak velmi oceníme, když se zapojíte do:
Tvorby obchodních sdělení
Pomoci při tvorbě marketingových materiálů
Návrhů pro tvorbu cen, a nástrojů podpory prodeje
A mnohé další…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci pro menší obchodní pobočku založenou na dobrých vztazích a komunikaci
Velmi dobré platové podmínky - motivační výkonové bonusy
Práci v malém kolektivu a přátelském prostředí
3 měsíční zkušební dobu
Příspěvky na obědy
Možnost dalšího vzdělávaní - obchodní školení
Flexibilní pracovní dobu, obvykle však od 8:00 do 16:00
Možnost vzdělávaní v obchodních dovednostech

Informace o náboru

Životopisy prosím posílejte na [email protected]
V případě dotazů pište nebo volejte na 776 819 888

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, Obchodní duch, Týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejsme žádná velká korporace ale malá a výkonná pobočka, kde vládne přátelská a rodinná atmosféra. Jsme distributorem doplňků stravy a těhotenských a ovulačních testů značky Woman Secret a našimi zákazníky jsou lékárny a lékárenské řetězce. Na trhu jsme více než 5 let a máme vybudováno slušné zázemí. Dostaneš množství reklamních materiálů pro prezentaci a šanci ukázat co umíš, a navíc si velmi dobře vyděláš. Pozice je vhodná jak pro zkušené , tak pro čerstvé absolventy.
ID: 2810170  Datum zveřejnění: 14.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 - 25 000 Kč (fix +výkon)