Obchodník na burze - fix + bonusy

IMPERIUM FINANCE s.r.o.

Místo práce
Strakonická 1199/2d, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost, internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Denní komunikace s podnikateli a top managementem. Komunikace s klienty společnosti a akvizice potenciálních klientů. Příprava na makléřské zkoušky, případně na manažerskou funkci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební telefon
Příležitost v dynamicky rostoucí společnosti
Příjemné a prestižní pracovní prostředí
Vysoké bonusy
5 týdný dovolené

Informace o náboru

Uvědomujeme si, že naši kolegové představují důležitou konkurenční výhodu a umíme ocenit hodnotu a přínos našich spolupracovníků pro úspěch společnosti. Nabízíme vynikající příležitosti pro studenty posledních ročníků, absolventy i zkušené profesionály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Cílevědomost, dobrá komunikace, tah na branku, pracovitost, zájem o akciové trhy, touha po úspěchu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá rychle rostoucí firma (start-up chcete-li), která způsobí revoluci na poli investic v České Republice.

Za 5 let působení jsme se stali jedničkou v rámci IZ na poli přímých investic na akciovém trhu.

Hledáme lidi, kteří přemýšlí stejně jako my a realizují s námi náš cíl: Být jedničkou na trhu a dát investování do akcií nový rozměr.

Nechceš už být šedá myš, nebojíš se práce a chceš něco dokázat? My ti dáme prostředky, naučíme tě vše co známe a uděláme z tebe špičkového obchodníka.

Představíme ti prostředí světových burz a společenský život, který s tím souvisí.

Zbytek už je jen na tobě.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1757706  Datum zveřejnění: 4.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc