Pracovník kontaktního centra, telefonista

Implayo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 135, 530 06 Pardubice, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
9800 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Implayo s.r.o., IČ 28813171
Pracoviště:Pražská 135, Popkovice, 530 06 Pardubice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 9800 do 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce.
V současné době potřebujeme navýšit obrat našich prací a hledáme proto kolegu, který by pro nás byl schopen zajistit telefonické předjednávání obchodních schůzek pro prodej našich webových řešení a komunikoval se stávajícími klienty.
Ačkoliv jde o práci telefonisty, nelze podobnou pozici srovnávat s pozicí v běžných call centrech. V našem případě by šlo o domlouvání schůzek výlučně pro prodej našich produktů/služeb (vzdělávací kurzy, webové stránky, eshopy). Práci je možné bez problému vykonávat i z domova - potřebné vybavení zapůjčíme. Nabízíme hlavní pracovní poměr (možnost i částečného úvazku), fixní mzdu + bonusy z úspěšných schůzek a telefon a počítač s možným využitím pro soukromé účely.
Vítané jsou zkušenosti z obdobných pozic, ale nejde o nutnou podmínku. Požadujeme ovšem seriózní vystupování po telefonu a zájem o věc s ochotou u nás pracovat minimálně 6 měsíců po zaškolení (s preferencí dlouhodobé spolupráce).
Možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba, počítač a telefon i k soukromým účelům
První kontakt emailem.

Poslední změna:2015-10-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9757230777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou