Technológ farmaceutickej výroby

IMUNA PHARM, a.s.

Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, okres Prešov, okres Sabinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na plný alebo skrátený pracovný úväzok, dohodu alebo externého poradcu pre obsadenie pracovnej pozície Technológ farmaceutickej výroby.
Práca zahŕňa:
- produkciu parenterálnych roztokov ako registrovaných liečiv v pozícii koordinátora technologických postupov
- zavádzanie nových produktov na trh v zmysle výroby roztokov, kontroly kvality a uvedenia produktu na trh po úspešnom výsledku stabilitných skúšok
- spoluprácu s externými zahraničnými technológmi
- štúdium odbornej literatúry
- prácu s technologickými reglementami a dossiers
- manažovanie procesov vývoja týchto produktov a tímu podieľajúcom sa na projekte

Záujemcom ponúkame prácu na plný alebo skrátený pracovný úväzok, alebo inú formu spolupráce v modernom prostredí, ktoré je vybavené špičkovou technológiou pre výrobu infúznych roztokov.
Možná externá spolupráca formou poradenstva.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate kvalifikačné požiadavky pre obsadenie pracovného miesta, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov na uvedenú adresu.
IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Oslovení budú iba uchádzači, ktorí splnia kvalifikačné predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, chémia, farmaceutické technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Výhodou uchádzača sú praktické skúsenosti s prácou pri priemyselnej výrobe perenterálnych liečiv pre farmaceutický trh.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2695813  Datum zveřejnění: 18.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou