Vodič MKD - Bulk Transport - Holandsko - do 3600€ / mes.

In Box Agency, s.r.o.

Maastricht, Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
19.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
do 3600€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s našim holandským klientom, firmou zamestnávajúcou vodičov C+E aktuálne hľadáme vodičov na C+E so skúsenosťami na preprave sypkého nebaleného materiálu. Prepravuje sa sypký tovar (bulk transport v silách).

Základňa firmy je v Maastrichte v Holandsku. Odtiaľ sa zväčša v pondelok ráno vyráža na prvú cestu, z ktorej sa vodič vracia za 2 - 3 dni, a hneď v ten istý deň odchádza na ďalšiu cestu zväčša do Nemecka, Holandska, Belgicka, Luxemburgu, Francúzska alebo GB - odtiaľ sa vracia znova v sobotu.

Vodič si môže vybrať turnusy v systéme: 3:1, 4:1, 5:1 alebo 6:1. Väčšina vodičov uprednostňuje schému 4:1.

Základnými povinnosťami vodiča je starostlivosť o nákladku a vykládku, bezpečnú prepravu tovaru na miesto doručenia a komunikácia so zamestnávateľom.

- dobré mzdové ohodnotenie
- 5 týždňov platenej dovolenky
- práca v stabilnej spoločnosti
- po 6 - 9 mesiacoch možnosť prestupu ako kmeňový zamestnanec

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku na email [email protected] . Spolu s CV nám zašlite aj tieto dokumenty:
- Kópiu VP
- Kópiu tachografovej karty
- Kópiu kvalifikačnej karty vodiča
- Vašu fotografiu
- Kópiu ADR licencie ( ak máte)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s renomovanou holandskou agentúrou umiestňujúcou profesionálnych vodičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- VP skupiny C+E
- prax minimálne 24 mesiacov na C+E, z toho minimálne 6 mesiacov na preprave na silách (sypký materál - bulk transport)
- Kvalifikačná karta vodiča alebo CODE 95
- Digitálna tachokarta
- Schopnosť komunikovať cez palubný počítač
- Komunikatívnosť, organizovanosť a motivácia

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2713671  Datum zveřejnění: 5.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: do 3600€ mesačne