Dobre platená Práca vo výrobe v Českej republike - priamo vo fabrike. Nie cez agentúru! (Operátor výroby)

In Box Agency, s.r.o.

Písek, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
24.08.2016
Ponúkaný plat (brutto)
nástupná mzda 19.000 CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu OPERÁTOR VÝROBY momentálne obsadzujeme pre nášho klienta v Českej republike - spoločnosť ktorá dodáva diely motorov do závodov európskych aj japonských výrobcov automobilov (Toyota, Renault, Volvo, Nissan, Ford). Do portfolia výrobkov patrí napríklad: kryt rozvodových reťazí (remeňov), kryt hlav valcov, kryt vačkového hriadeľa, kľuková skriňa, olejová vaňa, olejové a vodné čerpadlo, sacie potrubie....

Medzi hlavné zodpovednosti patrí obsluha a operácie na linke obsluha linky podľa pracovných pokynov, meranie kvalitatívnych parametrov a dodržiavanie všetkých zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Zamestnanci dostanú potrebné zaškolenie, preto najdôležitejším predpokladom je základná technická a manuálna zručnosť a ochota pracovať v tomto odvetví.

Hlavné povinnosti operátora sú:
- obsluha výrobných strojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia a ukladanie vyrobených dielov a komponentov
- kontrola kvality hotových výrobkov a garancia riadnej kvality
- podávanie správ o vzniknutých nezhodách a zmätkoch vo výrobe
- udržiavanie vysokej úrovne kontroly kvality a výkonov
- udržiavať stroje, zariadenie a pracovisko v čistote
- neustále doržiavanie stanovených bezpečnostných noriem a používanie OOPP
- plnenie úloh stanovených nadriadeným pracovníkom

Operátorov hľadáme na 2 pracoviská:
LIATIE HLINÍKOVÝCH ODLIATKOV – kde operátor, čistí dobrusuje kontroluje výlisky
OBRÁBANIE OBROBKOV NA CNC – vkladanie výrobkov na opracovanie do strojov a následná kontrola

Pracuje sa v 3-smennej prevádzke väčšinou 5 dní v týždni, víkendy iba v prípade potreby zamestnávateľa.

Platové ohodnotenie: nástupná mzda je 19.000 CZK mesačne, neskôr po zaškolení možnosť navýšenia.

Príplatok 20% za nočné smeny a prácu cez víkend.
Iné benefity sú: mesačné mzdové bonusy, závodné stravovanie celodenne vo firme, príspevok na dochádzanie a ubytovanie, príspevok na stravovanie, vzdelanie, rozsiahly systém kafeterie, spoločné akcie – team building a iné...

Dovolenka až 25 dní do roka.

Ubytovanie:
Pre zamestnancov zo SR je zabezpečené zamestnávateľom, zamestnávateľ prispieva na ubytovanie.

Doprava:
Predpokladá sa, že doprava nie je potrebná (vužitie MHD v Písku) no v prípade potreby vie zamestnávateľ pomôct s riešením.

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť na danú pozíciu:
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis s aktuálnou fotografiou emailom na adresu info@inboxagency.sk pričom do predmetu mailu napíšte OPERÁTOR VÝROBY v ČR – PÍSEK. Prípadne nás kontaktujte na t.č. +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť ktorá dodáva diely motorov do závodov európskych aj japonských výrobcov automobilov (Toyota, Renault, Volvo, Nissan, Ford). Do portfolia výrobkov patrí napríklad: kryt rozvodových reťazí (remeňov), kryt hlav valcov, kryt vačkového hriadeľa, kľuková skriňa, olejová vaňa, olejové a vodné čerpadlo, sacie potrubie....

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je určené

Požiadavky na uchádzača:
- ideálne SŠ vzdelanie alebo vyučený (technický smer výhodou)
- Schopnosť pracovať v tíme
- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- Meranie zadaných parametrov výrobkov
- Schopnosť posudzovať výrobné a kvalitatívne parametre

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti medzinárodného recruitmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: 0908634471
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu