Manažér rastlinnej výroby v Írsku - výborné mzdove podmienky

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Dublin, Wexford, Írsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2250 - 3000 Eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu manažéra rastlinnej výroby v oblasti severne od mesta Dublin so špecializáciou na pestovanie plodín typu Brassica.
Súčasťou pracovnej náplne je okrem iného aj cestovanie medzi severným Dublinom a Wexfordom, v závislosti od požiadavky zamestnávateľa k zabezpečeniu dohľadu nad produkciou.

Popis pracovnej náplne:
Úspešný kandidát ponesie zodpovednosť za dohľad nad pestovaním plodín v rannej fáze. Bude riadiť celý proces počnúc riadenia zamestnancov, plánovania, výroby, spracovania a údržby na zverenom úseku.

Úlohy a zodpovednosť:
• Riadenie zamestnancov – nábor a výber zamestnancov, riadenie, dochádzka, vedenie evidencia – záznamov o zamestnancoch
• Plánovanie pestovania – rozmanitosť odrôd, množstvo, plánovanie výsevu plodín
• Pestovanie produkcie – rozmnožovanie, postrekovanie, výsev, vzorkovanie pôdy, kontrola rastu plodín /Crop walking/
• Spracovanie produktov – plánovanie pestovania, dohľad nad zebrom, balenie do debničiek, administrácia položiek, riešenie etikiet a návodov na použitie, fakturácia
• Dohľad nad údržbou a servisom zariadení, budov a skladu

- dlhodobé trvalé zamestnanie
- nadštandardné mzdové ohodnotenie
- asistencia s vyhľadaním ubytovania pred nástupom do zamestnania
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku na e-mail [email protected]
Kontaktovať budeme úspešných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s našou partnerskou agentúrou v Írsku. Uchádzač je však zamestnaný priamo u koncového klienta na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polnohospodárske vzdelanie výhodou, odbor rastlinná výroba / pestovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikátívna úroveň AJ
- schoponosť riadiť tím
- zodpovednosť, flexibilita
- prozákaznícka orientácia
- ochota presťahovať sa a dlhodobo pôsobiť v Írsku

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2828777  Datum zveřejnění: 27.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2250 - 3000 Eur / mesiac